Obsah -


Preklad-Tlmočenie.sk


  • Register prekladateľských firiem SR
  • Databáza overených prekladateľov a agentúr v celej SR
  • Nájdi prekladateľa, tlmočníka, súdneho prekladateľa


Vyhledávání
Návod, ako postupovať pri registrácii

Predtým než pristúpite k registrácii, dôkladne si prečítajte informácie uvedené v licenčnej zmluve. Po ich dôkladnom preštudovaní vyplňte formulár uvedený na tejto stránke. Po jeho odoslaní vami zadané údaje overíme. Informácie porovnáme s tými, ktoré sú uvedené v Obchodnom registri Slovenskej republiky.
Najneskôr do týždňa vám zašleme prístupové heslo a oboznámime vás s naším systémom. Prosíme vás o trpezlivosť pri čakaní na výsledky preverenia, kontrolu vykonáva človek.


Registrácia novej agentúry / prekladateľa/ tlmočníka

Podmienky pre registráciu do databázy prekladateľských firiem

Registrácia je určená iba pre odborníkov v oblasti prekladateľstva a tlmočníctva. Ide o databázu profesionálnych prekladateľských firiem a agentúr, prekladateľov a tlmočníkov. Prístup do systému je umožnený aj zamestnancom v takýchto firmách, jazykových školách alebo podobných inštitúciách, kde sa pracuje s cudzím jazykom na profesionálnej úrovni.

Čo robiť v prípade, keď nemáte živnostenský list

Môže sa stať, že z právneho hľadiska nevlastníte firmu a nie ste ani živnostník. Ak sa aj napriek tomu profesionálne venujete prekladateľstvu alebo tlmočníctvu, posúdime vašu žiadosť o registráciu. Do kolónky IČO zadajte [vymyslite niečo iné ako 4 nuly] a ako názov firmy uveďte vaše celé meno.
Vašu žiadosť posúdime, ale vo vlastnom záujme nám o vašej činnosti napíšte čo najviac informácií, priložte vaše referencie a ukážte nám, že ste naozaj odborník na preklad alebo tlmočenie. Pochopte, že naším cieľom je udržať kvalitu tejto databázy profesionálov.

Ak nie ste zo Slovenska

Ak prekladáte z alebo do slovenčiny, ale nie ste zo Slovenska, môžete sa teraz registrovať tiež. Do políčka kraj jednoducho zadajte: mimo Slovenskej republiky.

Vyhledávací formulář
Pridať ďalšie


Súhlasím s podmienkami používania služby www.Preklad-Tlmocenie.sk

Registrácia prekladateľa/agentúry

Zaoberáte sa prekladmi? Zaregistrujte sa u nás úplne zadarmo a staňte sa členmi komunity!

+ Registrovať sa

Vstup pre registrovaných členov

PřihlášeníKontaktyObsah -