Obsah -


Preklad-Tlmočenie.sk


  • Register prekladateľských firiem SR
  • Databáza overených prekladateľov a agentúr v celej SR
  • Nájdi prekladateľa, tlmočníka, súdneho prekladateľa


Vyhledávání
Užitočné informácie týkajúce sa prekladov

Vyberte si správne vďaka našim radám

Zvoliť si prekladateľa alebo tlmočníka spomedzi všetkých adeptov na trhu môže byť náročné. Bez znalostí z oblasti prekladateľstva a tlmočníctva sa táto úloha stáva ešte ťažšou. Ako klient si len málokedy viete overiť správnosť práce prekladateľskej firmy. Preto vám odporúčame, aby ste si prečítali niekoľko našich článkov, ktoré sa tejto problematike venujú.
Venujte trochu vášho času a zistite, čo treba od prekladateľov a tlmočníkov očakávať, čomu sa pri spolupráci s nimi vyvarovať a ako odhaliť neprofesionálne správanie. Tieto rady vám tak napokon neskôr môžu ušetriť čas, peniaze ale aj nervy.


O prekladateľstve

Zoznam prekladateľských firiem, agentúr, prekladateľov a tlmočníkov
 

Naša databáza obsahuje informácie o špecialistoch z odboru prekladateľstva a tlmočníctva. Nájsť môžete prekladateľské firmy a tlmočníkov z celého Slovenska, ktorých môžete kontaktovať s vašimi požiadavkami.

Databázu sa snažíme pravidelne obnovovať a pridávať do nej nových odborníkov na preklad a tlmočenie. Napriek tomu sa však môže stať, že sa profesionál z tejto oblasti v našom zozname nevyskytuje. Preto ak poznáte niekoho, koho by ste sem vedeli zaradiť, kontaktujte nás. Po preverení radi do databázy pridáme ďalšieho špecialistu.


Registrácia prekladateľa/agentúry

Zaoberáte sa prekladmi? Zaregistrujte sa u nás úplne zadarmo a staňte sa členmi komunity!

+ Registrovať sa

Vstup pre registrovaných členov

PřihlášeníKontaktyObsah -